Siemens Porsche Design Özel Seri Filtre Kahve Makinesi - TT911P2

900,00 ₺
Vergi dahil

2 Yıl Garantili - Ücretsiz Kargo - Uygun Fiyat

Siemens Porsche Design Filtre Kahve Makinesi - TT911P2

Porsche Design Termo Kahve Makinesi
Siemens Porsche Design Serisi II üyelerinden biri olan Porsche Design TC911P2 model Termo Kahve Makinesi, keyifli sohbetlere eşlik etmek için ideal bir seçim oluşturuyor. Mavi LED ışığı özelliği sayesinde kahve aroması damak tadına göre ayarlanıp, en iyi kahve lezzetinin elde edildiği süre bu gösterge sayesinde hemen belirtilebiliniyor. 3 kademeli aroma sayesinde de kahveler hafif, orta veya sert aromalı olacak şekilde her zevke göre hazırlanabiliyor.

Sıradışı tasarımı ve üstün teknolojisiyle alanında devrim yaratan kahve makinesi, kahve hazır olduğunda kendiliğinden servis pozisyonuna geçerek kahve ikramını daha keyifli bir hale getiriyor. Aroma Koruma özelliği ise kahvenin aromasını ve tazeliğini daha uzun süre korumasını sağlıyor.

Özel tasarımı ile her ortamda çok şık bir görüntü sağlayan yeni Porsche Design termo kahve makinesi, damlama emniyeti, çift taraflı su seviye göstergesi, tek tuşla kapak açma, otomatik kireç çözme programı gibi kullanımı kolaylaştıran birçok ekstra özelliğe de sahip.

Benzer ürünler

(12 benzer ürün bulundu )